Новини

      Весняний настрій та позитивні емоції панували 7 березня в Житомирському інституті медсестринства, адже цього дня в навчальному закладі відбулися традиційні урочистості до Міжнародного жіночого дня – свята жіноцтва, краси, ніжності та весни.
      Щирі вітання співробітникам висловив профспілковий комітет працівників інституту, додавши до теплих слів і побажань солодкі подарунки для кожного члена нашого великого колективу. Надзвичайним виявився і святковий концерт: художні керівники та найталановитіші студенти інституту підготували виставу-мюзикл за мотивами відомої комедії О. Коломійця «Фараони».
      Сповнений доброго гумору сюжет, український колорит, талановите виконання пісенних композицій, запальні народні танці та неперевершена гра юних акторів зарядили неймовірною енергією та позитивним настроєм усіх глядачів, подарували незабутні хвилини щирого сміху, замилування красою дійства та майстерністю учасників заходу.
      Зі словами найщиріших побажань любові, миру і добра до чарівного жіноцтва звернувся ректор інституту В.Й. Шатило, святкові привітання висловила голова профкому працівників Л.В. Боримська, а наприкінці святкового концерту проректор з питань гуманітарної освіти, виховання і міжнародного співробітництва О.В. Горай щиро подякувала організаторам заходу та побажала колективу інституту міцного здоров’я, щасливих миттєвостей та позитивного весняного настрою на весь рік.

Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com