Новини

      Житомирський інститут медсестринства відзначив 140-річчя. Заснований у 1875 році, навчальний заклад пройшов шлях від Волинської губернської фельдшерської школи до інституту, зберігши найкращі традиції виховання у студентів любові, добра та милосердя, а також почуття відповідальності за життя людей.
      Студентським інтерактивним театром «Персона» була представлена багата та яскрава історія вузу. Наприкінці виступу учасники театру та гості свята виконали гімн інституту медсестринства, представивши при цьому ступеневу освіту навчального закладу.
      Голова обласної ради Віталій Француз від імені депутатського корпусу облради та за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Машковського привітав колектив закладу з поважним ювілеєм та вручив нагороди його працівникам.
      Також кращі працівники інституту були нагороджені відзнаками департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та обкому профспілки працівників охорони здоров’я, які вручили директор ДОЗ Олександр Торбас та голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алла Супряга.
      Виконавчий комітет Житомирської міської ради нагородив Віктора Шатила - ректора Комунального вищого навчального закладу «Житомирського інституту медсестринства» відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, ініціативність, досягнуті успіхи в роботі та на відзнаку 140-річчя від дня заснування навчального закладу.
      Чимало теплих слів на свою адресу колектив інституту отримав від керівників підприємств, навчальних закладів та громадських організацій.
Плани на майбутнє

Найближчим часом планується розробка та вдосконалення таких рорзділів:

Наша адреса

Адреса:Україна, м. Житомир, 10002,
вул. Велика Бердичівська, 46/15.
Телефон: +38 (0412) 43-08-91
Факс:+38 (0412) 43-08-91
Інше:+38 (0412) 46-19-81
E-mail: zhitomir.nursing@gmail.com